Domowy obiad w pracy? Z elektrycznym podgrzewaczem NOVEEN to możliwe!
Jeśli na co dzień brakuje Ci pomysłów na posiłki do pracy, nie masz już ochoty na kanapki z szynką i serem, albo źle znosisz ciągłe podgrzewanie obiadu w kuchence mikrofalowej, wyobraź sobie, że od jutra każdy Twój obiad może przestać być nudny, suchy i przygotowywany bez przyjemności. Jak to możliwe?

Nawilżacz aromaterapia
Wszystko za sprawą prostego i podręcznego urządzenia, jakim jest elektryczny podgrzewacz na żywność typu Lunch Box firmy NOVEEN – pojemnik, który z łatwością podgrzeje Twoje ulubione dania. Urządzenie osiąga temperaturę 60 stopni w 20 minut. Wystarczy mieć dostęp do zasilania sieciowego 230 V lub gniazda samochodowego 12 V (model LB410 Grey oraz LB420 Mint). Planujesz dłuższą podróż a nie przepadasz za obiadami w przydrożnych barach? Przygotuj swoje ulubione danie, zapakuj do Lunch Box-a i podgrzej go w samochodzie! To propozycja idealna dla tych, którzy często są w drodze i ciągłym biegu.

Zabierzesz go wszędzie!

Lunch Box stworzony jest tak, aby z łatwością można było go zabierać ze sobą do pracy, na uczelnię, w podróż czy w inne dowolne miejsce. Niewielkie wymiary (23 x 16 x 10,5 cm) oraz waga (0,63/0,73,kg N.W./G.W) sprawiają, że korzystanie z urządzenia staje się komfortowe, a Ty możesz cieszyć się ciepłym, domowym obiadem wszędzie.

Urozmaicone posiłki

Elektryczny podgrzewacz na żywność pozwala na urozmaicanie codziennych obiadów w pracy. Pojemnik główny INOX (zbudowany ze stali nierdzewnej, odpornej na działanie czynników zewnętrznych) z przegrodą 1,1 litra oraz pojemnik dodatkowy 0,5 litra przeznaczony na np. sos umożliwią stworzyć pyszne, zdrowe i sycące kompozycje, dające energię na cały dzień. Co istotne – oba pojemniki można myć w zmywarce.
Podgrzewacz na żywność typu lunch box

Dodatkowe akcesoria i bezpieczeństwo

Bardzo praktycznym dodatkiem do urządzenia jest torba termiczna. Ułatwia transport oraz pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę posiłku znacznie dłużej – nawet wtedy, gdy w pobliżu nie ma dostępu do zasilania. Torba posiada dodatkowe miejsce przeznaczone na: butelkę dołączaną do blenderów Sport Mix & Fit marki NOVEEN, butelkę wody, mały termos lub owoce.
Komfort korzystania z Lunch Box-a zwiększa składana rączka ułatwiająca przenoszenie oraz dodatkowy schowek na łyżkę, która należy do kompletu. Urządzenie wyposażone jest w zawór odpowietrzający, który chroni przed nagłym wybuchem posiłku podczas podgrzewania.

Jeśli zainteresowałeś się elektrycznym podgrzewaczem żywności, sprawdź Lunch Box NOVEEN LB410 Grey.
Komunikator online